İş Başvuru Formu English    
Atlas Hizmet Atlas Güvenlik
      Bina Yönetimi
      Teknik Hizmetler
      Personel Temini
      Peyzaj HizmetleriBİNA YÖNETİMİ

MERKEZ HİZMETLER 

Bina yönetiminde, merkezİ yönetimin amacı bir yandan gayrimenkullerin değerini koruyacak teknik gereklilikler yerine getirmek diğer yandan, mülk sahiplerine ve kiracılara belli bir bütçe yönetiminden, yeşil alan bakımından temizliğe kadar tüm konularda hizmet vermektir.

Bina yönetimi, alışılagelmiş yöntemlerin aksine, Atlas Hizmet' in sahip olduğu bilgi birikimi ile birlikte hizmete dönüşür.Atlas Hizmet çağdaş ve bilgi birikimine sahip yönetim anlayışıyla, yaşadığınız mekanlardan zevk almanızı sağlar.Atlas Hizmet, sunduğu merkezi hizmetlerle, insan sağlığı, iş güveliği ve çevre bilinci doğrultusunda temiz ve bakımlı ortamların oluşmasını sağlar.Atık tasviyesinden, ilaçlama hizmetlerine, peyzaj işlerinden, otopark yönetimine kadar aynı merkezden koordine edilen bir hizmet sunar.Günlük işlerinizde yaşayacağınız problemleri ortadan kaldırır, sıkıntılı anlarınızı keyifli kahve saatine dönüştürür.

       


GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ 

Atlas Hizmet, nefes alan hijyenik çalışma ortamlarının iş verimini arttırdığı bilinciyle, hizmet organizasyonu gerçekleştirir.Tüm temizlik hizmetlerini çevre dostu kimyasal ürünleri kullanarak gerçekleştirir.

Temizlik hizmetlerinde eğitimli ve uzmanlaşmış personelimiz, istek ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş çalışma planı ile uygun makine ve kimyasalları kullanarak maliyetleri minimuma indirir.Böylece, yapacağınız küçük bir yatırımla, tertemiz yaşanabilir mekanlara sahip olursunuz.

       


DANIŞMANLIK ve ORGANİZASYON HİZMETLERİ 

Müşterilerimizin ihtiyacı olan personelin bulunmasını içeren insan kaynakları hizmetlerini vermek, yurt içi ve dışı güvenlik, turizm, sergi, konser, festivaller ve fuarlar düzenlemek.Sağlık turizmi ile ilgili yurt içi ve dışında seyahat ve tur organizasyonlarını sunmak.Proje danışmanlık hizmeti vermek.

       


İŞLETME, İDARE ve YÖNETİM HİZMETLERİ 

Apartman ve site yönetim hizmetleri, iş ve alışveriş merkezlerinin idari yönetimi ve malzeme temini ve dağıtılması işlemleri.

         

www.atlashizmet.com.tr © 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Atlas Hizmet ve Ticaret Limited Şti.
Designed By Ege Bilişim Ve Danışmanlık